Květen 2008

moje malůfky

31. května 2008 v 23:40
ahojky tak tady mate nejaky obrazky co sem kreslila a pls nekopcit dik
tak co přeštete poslední nápis??

vtípky

10. května 2008 v 15:09
Na návštěvě u známého. Známý sáhl do skříně a ukazuje návštěvě nově ušité boty. "Tak proč je nenosíš?" "Musím pár dní počkat." "A proč?" "Švec říkal, že měbudou první dny tlačit."
Synek se ptá tatínka: "Tati, kdy si indiáni malují obličej?" "Když se chystají do boje." "Tak si dej pozor na mámu, stojí před zrcadlem a maluje se!"
Víte, co znamená, když 4 nesou rakev? Bylo nás pět.
Jsou dva šneci a ten jeden povídá: "Člověče, ty seš nějakej skleslej, co ti je?" A ten druhý na to: "Áále, před rokem mi zdrhla manželka s dětma. A víš, co je na tom nejhorší? Že je ještě támhle v dálce vidim!"
Ke Kyliánům přišla návštěva. V pokoji se udiveně zarazí: na židli sedí připoutaná paní Kyliánová, ústa má zacpan hadrem. "Proboha! Snad vás nepřepadli zloději?" "Přepadli," odpoví pan Kylián, "zítra to bude týden."
Povídá psychiatr pacientovi: "Žijete ve stálém stresu, naučte se relaxovat. Utopte všechny své starosti a bude vám dobře." "Když já ženu do vody nedostanu."
Paní Milada prosí lékaře: "Prosím, nepředepisujte manželovi ty brýle. Naše manželství je už několik let šťastné."
Opilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"
Chlubí se jedna paní: "Když jsem byla mladá, tak se za mnou i tramvaje otáčely!" "Jo? A pak vám jedna přejela přes obličej, ne?"
Poprvé: Bůh navštíví Českou republiku: "Češi, jestli do roka nepřestanete krást, tak zmáčknu červené tlačítko a Česko půjde do pekla!" Uplyne rok. Bůh se dívá, a vidí, že se Češi polepšili. Podruhé: Bůh navštíví Ameriku, povídá: "Jestli do roka nepřestanete kouřit, zmáčknu červené tlačítko, půjdete do pekla!" Po roce se na ně bůh dívá a vidí, že Američani přestali kouřit. Do třetice se Bůh vypraví do Číny a říká: "Jestli nepřestanete do roka vyrábět nekvalitní výrobky, zmáčknu červené tlačítko a půjde Čína do pekla!" Po roce Bůh vidí, že Čína pořád vyrábí nekvalitní výrobky. Zmáčkne červené tlačítko a nic. Podívá se blíže na přístroj co s tim je a vidí tam napsáno: »Vyrobeno v Číně!«
Matka k synovi: "Tondo, volali ze školi. tvoje učitelka si na Tebe zase stěžovala!" "To je blbost. Už pět dní sem tam vůbec nebyl."
Běží zajíc po lese a nejednou vidí veverku, která se právě chystá zapálit cigáro, přiběhne k ní a říká: "Veverko, vykašli se na to hulení, takovej krásnej den, pojď si radši zaběhat." Tak jí překecá a běžej spolu po lese a najednou zajíc vidí medvěda, kterej drží v ruce lahvinku a zajíc říká: "Medvěde nechlastej a pojď si radší zaběhat, takovej krásnej den." Tak ho taky překecá a běžej spolu po lese. Pak zajíc vidí lišku, která si dává suchej drink a zase na ní: "Liško pojď si s náma zaběhat, takovej krásnej den." A Liška na to: "To určitě - zajíc si dal extošku a všichni lítaj po lese jak trhlý."

tetování - křídla

7. května 2008 v 21:53
tyhle obrázky sem puvodne hledala pro kámosku ale nektery ty kridla jsou proste uzasny!